Specjalna oferta bukmacherska
Guardiola odmówił Włochom: Planuje roczną przerwę
Breaking News

Guardiola odmówił Włochom: Planuje roczną przerwę

M

Pep Guardiola nie poprowadzi reprezentacji Włoch. Jak informuje Fabrizio Romano, Hiszpański trener odrzucił ofertę włoskiej federacji.

Włosi rozważali Guardiolę jako najlepszego kandydata na nowego selekcjonera i niedawno skontaktowali się z jego otoczeniem. Szkoleniowiec zakończył jednak rozważania i podjął decyzję o odpoczynku od piłki nożnej.

Guardiola uzasadnił swoją odmowę chęcią spędzenia czasu z rodziną i regeneracją. "Pep Guardiola powiedział 'nie' na ofertę objęcia stanowiska trenera reprezentacji Włoch, ponieważ chce poświęcić czas rodzinie, naładować baterie i wrócić do futbolu później." - poinformował Romano.

Trener planuje roczną przerwę, co zmusza Włochów do kontynuowania poszukiwań trenera z najwyższej półki. Negocjacje z innymi kandydatami trwają.

More News