Paris Saint-Germain wyraziło zainteresowanie pozyskaniem Ferrana Torresa, jednak jak dotąd nie poczyniło żadnych konkretnych kroków w kierunku transferu. FC Barcelona, w której gra Torres, nie otrzymała żadnych formalnych informacji ani od piłkarza, ani od francuskiego klubu.
Torres ma ważny kontrakt z Barceloną aż do 2027 roku. Obecnie przebywa na wakacjach, a do treningów w Barcelonie ma wrócić 10 sierpnia. Klub oczekuje, że to sam zawodnik zainicjuje rozmowy, jeśli będzie zainteresowany zmianą klubu.
Nie bez znaczenia jest również fakt, że Barcelona ma do spłacenia 8 milionów euro Manchesterowi City, co może wpłynąć na ewentualne rozmowy transferowe.
Pomimo zainteresowania ze strony PSG, formalna oferta jeszcze nie wpłynęła. Hiszpański zawodnik zakończył poprzedni sezon zdobywając 21 goli w 49 meczach, co podniosło jego wartość rynkową, zwłaszcza po zdobyciu decydującego gola dla Hiszpanii na Mistrzostwach Świata.
Źródło: Mundo Deportivo