Specjalna oferta bukmacherska
Bundesliga

Typy bukmacherskie

Typy bukmacherskie: 1899 Hoffenheim - Hamburger SV

Bundesliga · germany · 13-12-2025

Match Insight

1899 Hoffenheim - Hamburger SV — typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Najważniejsze liczby przed meczem: rynek 1X2, przewidywania modelu i szybkie porównanie obu drużyn.

Kursy przedmeczowe

bukmacher lvbet
1
1.7
X
4.3
2
4.5

Predykcje

1899 Hoffenheim
45%
1899 Hoffenheim
45%
Remis
10%
Hamburger SV
Hamburger SV

Prognoza

Przewidywany zwycięzca 1899 Hoffenheim
Over/Under bramek
Porada Winner : 1899 Hoffenheim
Zwycięzca czy remis? Nie

Porównanie drużyn

1899 Hoffenheim vs Hamburger SV
59% Form 41%
59% Att 41%
60% Def 40%
84% Poisson Distribution 16%
50% H2h 50%
50% Goals 50%
60.3% Total 39.7%
1899 Hoffenheim

1899 Hoffenheim — statystyki

Forma drużyny 67%
Skuteczność ataku 45%
Skuteczność obrony 73%
Bramki strzelone
10 (śr. 2.0)
Bramki stracone
6 (śr. 1.2)
Hamburger SV

Hamburger SV — statystyki

Forma drużyny 47%
Skuteczność ataku 32%
Skuteczność obrony 59%
Bramki strzelone
7 (śr. 1.4)
Bramki stracone
9 (śr. 1.8)