Na dziś
Brak aktywnych spotkań do pokazania. Brak aktywnych spotkań do pokazania.
Specjalna oferta bukmacherska
3. Division

Typy bukmacherskie

Typy bukmacherskie: AEP Polemidion - Ormideia

3. Division · cyprus · 05-10-2025

Informacje o meczu

Etap
2. kolejka
Stadion
Dimotiko Stadio Pano Polemidias
Miasto
Pano Polemidia

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →
Ormideia : AEP Polemidion

Match Insight

AEP Polemidion - Ormideia — typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Najważniejsze liczby przed meczem: rynek 1X2, przewidywania modelu i szybkie porównanie obu drużyn.

Kursy przedmeczowe

bukmacher lvbet
1
-
X
-
2
-

Predykcje

AEP Polemidion
0%
AEP Polemidion
50%
Remis
50%
Ormideia
Ormideia

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Ormideia
Over/Under -3.5 bramek
Porada Combo Winner : Ormideia and -3.5 goals
Zwycięzca czy remis? Nie

Porównanie drużyn

AEP Polemidion vs Ormideia
0% Form 100%
0% Att 100%
0% Def 0%
0% Poisson Distribution 0%
29% H2h 71%
25% Goals 75%
27.0% Total 73.0%
AEP Polemidion

AEP Polemidion — statystyki

Forma drużyny 0%
Skuteczność ataku 0%
Skuteczność obrony 0%
Bramki strzelone
0 (śr. 0.0)
Bramki stracone
0 (śr. 0.0)
Ormideia

Ormideia — statystyki

Forma drużyny 100%
Skuteczność ataku 11%
Skuteczność obrony 100%
Bramki strzelone
2 (śr. 2.0)
Bramki stracone
0 (śr. 0.0)