Specjalna oferta bukmacherska
Superliga

Typy bukmacherskie

Typy bukmacherskie: AF Elbasani - Flamurtari

Superliga · albania · 14-01-2026

Informacje o meczu

Etap
19. kolejka
Stadion
Elbasan Arena
Miasto
Elbasani

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →
Flamurtari 0:1 AF Elbasani

Match Insight

AF Elbasani - Flamurtari — typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Najważniejsze liczby przed meczem: rynek 1X2, przewidywania modelu i szybkie porównanie obu drużyn.

Kursy przedmeczowe

bukmacher lvbet
1
-
X
-
2
-

Predykcje

AF Elbasani
45%
AF Elbasani
45%
Remis
10%
Flamurtari
Flamurtari

Prognoza

Przewidywany zwycięzca AF Elbasani
Over/Under bramek
Porada Double chance : AF Elbasani or draw
Zwycięzca czy remis? Tak

Porównanie drużyn

AF Elbasani vs Flamurtari
67% Form 33%
45% Att 55%
71% Def 29%
73% Poisson Distribution 27%
85% H2h 15%
64% Goals 36%
67.5% Total 32.5%
AF Elbasani

AF Elbasani — statystyki

Forma drużyny 53%
Skuteczność ataku 29%
Skuteczność obrony 76%
Bramki strzelone
5 (śr. 1.0)
Bramki stracone
4 (śr. 0.8)
Flamurtari

Flamurtari — statystyki

Forma drużyny 27%
Skuteczność ataku 35%
Skuteczność obrony 41%
Bramki strzelone
6 (śr. 1.2)
Bramki stracone
10 (śr. 2.0)