Specjalna oferta bukmacherska
League Two

Typy bukmacherskie

Typy bukmacherskie: AFC Wimbledon - Cheltenham

League Two · england · 11-03-2025

Informacje o meczu

Etap
26. kolejka
Sędzia
S. Jackson
Stadion
The Cherry Red Records Stadium
Miasto
London

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →
Cheltenham 0:1 AFC Wimbledon

Match Insight

AFC Wimbledon - Cheltenham — typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Najważniejsze liczby przed meczem: rynek 1X2, przewidywania modelu i szybkie porównanie obu drużyn.

Kursy przedmeczowe

bukmacher lvbet
1
-
X
-
2
-

Predykcje

AFC Wimbledon
45%
AFC Wimbledon
45%
Remis
10%
Cheltenham
Cheltenham

Prognoza

Przewidywany zwycięzca AFC Wimbledon
Over/Under bramek
Porada Double chance : AFC Wimbledon or draw
Zwycięzca czy remis? Tak

Porównanie drużyn

AFC Wimbledon vs Cheltenham
50% Form 50%
33% Att 67%
70% Def 30%
78% Poisson Distribution 22%
71% H2h 29%
59% Goals 41%
60.2% Total 39.8%
AFC Wimbledon

AFC Wimbledon — statystyki

Forma drużyny 33%
Skuteczność ataku 30%
Skuteczność obrony 70%
Bramki strzelone
3 (śr. 0.6)
Bramki stracone
3 (śr. 0.6)
Cheltenham

Cheltenham — statystyki

Forma drużyny 33%
Skuteczność ataku 60%
Skuteczność obrony 30%
Bramki strzelone
6 (śr. 1.2)
Bramki stracone
7 (śr. 1.4)