Specjalna oferta bukmacherska
King's Cup

Typy bukmacherskie

Typy bukmacherskie: Al-Ittihad FC - Al-Qadisiyah FC

King's Cup · saudi-arabia · 30-05-2025

Match Insight

Al-Ittihad FC - Al-Qadisiyah FC — typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Najważniejsze liczby przed meczem: rynek 1X2, przewidywania modelu i szybkie porównanie obu drużyn.

Kursy przedmeczowe

bukmacher lvbet
1
-
X
-
2
-

Predykcje

Al-Ittihad FC
45%
Al-Ittihad FC
45%
Remis
10%
Al-Qadisiyah FC
Al-Qadisiyah FC

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Al-Ittihad FC
Over/Under bramek
Porada Double chance : Al-Ittihad FC or draw
Zwycięzca czy remis? Tak

Porównanie drużyn

Al-Ittihad FC vs Al-Qadisiyah FC
45% Form 55%
50% Att 50%
33% Def 67%
42% Poisson Distribution 58%
93% H2h 7%
77% Goals 23%
56.7% Total 43.3%
Al-Ittihad FC

Al-Ittihad FC — statystyki

Forma drużyny 83%
Skuteczność ataku 63%
Skuteczność obrony 75%
Bramki strzelone
10 (śr. 2.5)
Bramki stracone
4 (śr. 1.0)
Al-Qadisiyah FC

Al-Qadisiyah FC — statystyki

Forma drużyny 100%
Skuteczność ataku 63%
Skuteczność obrony 88%
Bramki strzelone
10 (śr. 2.5)
Bramki stracone
2 (śr. 0.5)