Na dziś
Brak aktywnych spotkań do pokazania.
Pro League

Typy bukmacherskie

Typy bukmacherskie: Al-Nassr - Al Suqoor

Pro League · Saudi-Arabia · 20.10.2026

Match information

Etap
10. kolejka
Stadion
Al-Awwal Park
Miasto
Riyadh

Match Insight

Al-Nassr - Al Suqoor — typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Najważniejsze liczby przed meczem: rynek 1X2, przewidywania modelu i szybkie porównanie obu drużyn.

Kursy przedmeczowe

bukmacher lvbet
1
–
X
–
2
–

Predykcje

Al-Nassr
45%
Al-Nassr
45%
Remis
10%
Al Suqoor
Al Suqoor

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Al-Nassr
Over/Under bramek
Porada Double chance : Al-Nassr or draw
Zwycięzca czy remis? Tak

Porównanie drużyn

Al-Nassr vs Al Suqoor
50% Forma 50%
47% Atak 53%
44% Obrona 56%
66% Rozkład Poissona 34%
100% Bezpośrednie starcia 0%
80% Bramki 20%
57.4% Łącznie 42.6%
Al-Nassr

Al-Nassr — statystyki

Forma drużyny 67%
Skuteczność ataku 69%
Skuteczność obrony 62%
Bramki strzelone
9 (śr. 1.8)
Bramki stracone
5 (śr. 1.0)
Al Suqoor

Al Suqoor — statystyki

Forma drużyny 67%
Skuteczność ataku 77%
Skuteczność obrony 69%
Bramki strzelone
10 (śr. 2.0)
Bramki stracone
4 (śr. 0.8)