Specjalna oferta bukmacherska
Primera División

Typy bukmacherskie

Typy bukmacherskie: Alianza Lima - Cienciano

Primera División · peru · 03-05-2025

Match Insight

Alianza Lima - Cienciano — typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Najważniejsze liczby przed meczem: rynek 1X2, przewidywania modelu i szybkie porównanie obu drużyn.

Kursy przedmeczowe

bukmacher lvbet
1
-
X
-
2
-

Predykcje

Alianza Lima
45%
Alianza Lima
45%
Remis
10%
Cienciano
Cienciano

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Alianza Lima
Over/Under -3.5 bramek
Porada Combo Double chance : Alianza Lima or draw and -3.5 goals
Zwycięzca czy remis? Tak

Porównanie drużyn

Alianza Lima vs Cienciano
63% Form 38%
50% Att 50%
56% Def 44%
87% Poisson Distribution 13%
71% H2h 29%
80% Goals 20%
67.8% Total 32.3%
Alianza Lima

Alianza Lima — statystyki

Forma drużyny 67%
Skuteczność ataku 22%
Skuteczność obrony 83%
Bramki strzelone
5 (śr. 1.0)
Bramki stracone
4 (śr. 0.8)
Cienciano

Cienciano — statystyki

Forma drużyny 40%
Skuteczność ataku 22%
Skuteczność obrony 78%
Bramki strzelone
5 (śr. 1.0)
Bramki stracone
5 (śr. 1.0)