Specjalna oferta bukmacherska
League One

Typy bukmacherskie

Typy bukmacherskie: Alloa Athletic - Hamilton Academical

League One · scotland · 23-08-2025

Match Insight

Alloa Athletic - Hamilton Academical — typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Najważniejsze liczby przed meczem: rynek 1X2, przewidywania modelu i szybkie porównanie obu drużyn.

Kursy przedmeczowe

bukmacher lvbet
1
-
X
-
2
-

Predykcje

Alloa Athletic
10%
Alloa Athletic
45%
Remis
45%
Hamilton Academical
Hamilton Academical

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Hamilton Academical
Over/Under bramek
Porada Double chance : draw or Hamilton Academical
Zwycięzca czy remis? Tak

Porównanie drużyn

Alloa Athletic vs Hamilton Academical
50% Form 50%
30% Att 70%
75% Def 25%
0% Poisson Distribution 0%
38% H2h 62%
46% Goals 54%
47.8% Total 52.2%
Alloa Athletic

Alloa Athletic — statystyki

Forma drużyny 100%
Skuteczność ataku 18%
Skuteczność obrony 94%
Bramki strzelone
3 (śr. 1.5)
Bramki stracone
1 (śr. 0.5)
Hamilton Academical

Hamilton Academical — statystyki

Forma drużyny 67%
Skuteczność ataku 41%
Skuteczność obrony 82%
Bramki strzelone
7 (śr. 2.3)
Bramki stracone
3 (śr. 1.0)