Specjalna oferta bukmacherska
First League

Typy bukmacherskie

Typy bukmacherskie: Arda Kardzhali - Levski Sofia

First League · bulgaria · 16-03-2025

Informacje o meczu

Etap
25. kolejka
Sędzia
Marijan Grebencharski, Bulgaria
Stadion
Arena Arda
Miasto
Kardzhali

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →
Levski Sofia 2:1 Arda Kardzhali

Match Insight

Arda Kardzhali - Levski Sofia — typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Najważniejsze liczby przed meczem: rynek 1X2, przewidywania modelu i szybkie porównanie obu drużyn.

Kursy przedmeczowe

bukmacher lvbet
1
-
X
-
2
-

Predykcje

Arda Kardzhali
10%
Arda Kardzhali
45%
Remis
45%
Levski Sofia
Levski Sofia

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Levski Sofia
Over/Under bramek
Porada Double chance : draw or Levski Sofia
Zwycięzca czy remis? Tak

Porównanie drużyn

Arda Kardzhali vs Levski Sofia
35% Form 65%
28% Att 72%
54% Def 46%
35% Poisson Distribution 65%
15% H2h 85%
11% Goals 89%
29.7% Total 70.3%
Arda Kardzhali

Arda Kardzhali — statystyki

Forma drużyny 40%
Skuteczność ataku 31%
Skuteczność obrony 63%
Bramki strzelone
5 (śr. 1.0)
Bramki stracone
6 (śr. 1.2)
Levski Sofia

Levski Sofia — statystyki

Forma drużyny 73%
Skuteczność ataku 81%
Skuteczność obrony 56%
Bramki strzelone
13 (śr. 2.6)
Bramki stracone
7 (śr. 1.4)