Specjalna oferta bukmacherska
Super League 1

Typy bukmacherskie

Typy bukmacherskie: Aris Thessalonikis - AEK Athens FC

Super League 1 · greece · 09-03-2025

Match Insight

Aris Thessalonikis - AEK Athens FC — typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Najważniejsze liczby przed meczem: rynek 1X2, przewidywania modelu i szybkie porównanie obu drużyn.

Kursy przedmeczowe

bukmacher lvbet
1
-
X
-
2
-

Predykcje

Aris Thessalonikis
10%
Aris Thessalonikis
45%
Remis
45%
AEK Athens FC
AEK Athens FC

Prognoza

Przewidywany zwycięzca AEK Athens FC
Over/Under bramek
Porada Double chance : draw or AEK Athens FC
Zwycięzca czy remis? Tak

Porównanie drużyn

Aris Thessalonikis vs AEK Athens FC
45% Form 55%
37% Att 63%
33% Def 67%
55% Poisson Distribution 45%
7% H2h 93%
17% Goals 83%
32.3% Total 67.7%
Aris Thessalonikis

Aris Thessalonikis — statystyki

Forma drużyny 67%
Skuteczność ataku 64%
Skuteczność obrony 45%
Bramki strzelone
7 (śr. 1.4)
Bramki stracone
6 (śr. 1.2)
AEK Athens FC

AEK Athens FC — statystyki

Forma drużyny 80%
Skuteczność ataku 100%
Skuteczność obrony 73%
Bramki strzelone
12 (śr. 2.4)
Bramki stracone
3 (śr. 0.6)