Specjalna oferta bukmacherska
2. Division

Typy bukmacherskie

Typy bukmacherskie: ASIL Lysi - Ahironas / Onisilos

2. Division · cyprus · 02-04-2025

Informacje o meczu

Etap
11. kolejka
Stadion
Gipedo Olympias Lympion
Miasto
Lympia

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →
Ahironas / Onisilos 1:3 ASIL Lysi

Match Insight

ASIL Lysi - Ahironas / Onisilos — typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Najważniejsze liczby przed meczem: rynek 1X2, przewidywania modelu i szybkie porównanie obu drużyn.

Kursy przedmeczowe

bukmacher lvbet
1
-
X
-
2
-

Predykcje

ASIL Lysi
45%
ASIL Lysi
45%
Remis
10%
Ahironas / Onisilos
Ahironas / Onisilos

Prognoza

Przewidywany zwycięzca ASIL Lysi
Over/Under bramek
Porada Double chance : ASIL Lysi or draw
Zwycięzca czy remis? Tak

Porównanie drużyn

ASIL Lysi vs Ahironas / Onisilos
60% Form 40%
45% Att 55%
58% Def 42%
62% Poisson Distribution 38%
88% H2h 13%
75% Goals 25%
64.7% Total 35.5%
ASIL Lysi

ASIL Lysi — statystyki

Forma drużyny 20%
Skuteczność ataku 38%
Skuteczność obrony 23%
Bramki strzelone
5 (śr. 1.0)
Bramki stracone
10 (śr. 2.0)
Ahironas / Onisilos

Ahironas / Onisilos — statystyki

Forma drużyny 13%
Skuteczność ataku 46%
Skuteczność obrony 0%
Bramki strzelone
6 (śr. 1.2)
Bramki stracone
14 (śr. 2.8)