Specjalna oferta bukmacherska
Tercera División RFEF - Group 8

Typy bukmacherskie

Typy bukmacherskie: Atlético Tordesillas - Mirandés II

Tercera División RFEF - Group 8 · spain · 11-10-2025

Match Insight

Atlético Tordesillas - Mirandés II — typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Najważniejsze liczby przed meczem: rynek 1X2, przewidywania modelu i szybkie porównanie obu drużyn.

Kursy przedmeczowe

bukmacher lvbet
1
-
X
-
2
-

Predykcje

Atlético Tordesillas
45%
Atlético Tordesillas
45%
Remis
10%
Mirandés II
Mirandés II

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Atlético Tordesillas
Over/Under -3.5 bramek
Porada Combo Double chance : Atlético Tordesillas or draw and -3.5 goals
Zwycięzca czy remis? Tak

Porównanie drużyn

Atlético Tordesillas vs Mirandés II
47% Form 53%
38% Att 62%
67% Def 33%
0% Poisson Distribution 100%
75% H2h 25%
63% Goals 38%
58.0% Total 42.2%
Atlético Tordesillas

Atlético Tordesillas — statystyki

Forma drużyny 53%
Skuteczność ataku 31%
Skuteczność obrony 88%
Bramki strzelone
5 (śr. 1.0)
Bramki stracone
2 (śr. 0.4)
Mirandés II

Mirandés II — statystyki

Forma drużyny 60%
Skuteczność ataku 50%
Skuteczność obrony 75%
Bramki strzelone
8 (śr. 1.6)
Bramki stracone
4 (śr. 0.8)