Specjalna oferta bukmacherska
Liga Profesional Argentina

Typy bukmacherskie

Typy bukmacherskie: Atletico Tucuman - Instituto Cordoba

Liga Profesional Argentina · argentina · 08-04-2025

Informacje o meczu

Etap
1. kolejka
Sędzia
Hernan Mastrangelo, Argentina
Stadion
Estadio Monumental Presidente José Fierro
Miasto
San Miguel de Tucumán, Provincia de Tucumán

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →
Atletico Tucuman 1:0 Instituto Cordoba

Match Insight

Atletico Tucuman - Instituto Cordoba — typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Najważniejsze liczby przed meczem: rynek 1X2, przewidywania modelu i szybkie porównanie obu drużyn.

Kursy przedmeczowe

bukmacher lvbet
1
-
X
-
2
-

Predykcje

Atletico Tucuman
10%
Atletico Tucuman
45%
Remis
45%
Instituto Cordoba
Instituto Cordoba

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Instituto Cordoba
Over/Under bramek
Porada Double chance : draw or Instituto Cordoba
Zwycięzca czy remis? Tak

Porównanie drużyn

Atletico Tucuman vs Instituto Cordoba
0% Form 100%
50% Att 50%
53% Def 47%
86% Poisson Distribution 14%
38% H2h 62%
29% Goals 71%
51.2% Total 48.8%
Atletico Tucuman

Atletico Tucuman — statystyki

Forma drużyny 0%
Skuteczność ataku 21%
Skuteczność obrony 43%
Bramki strzelone
3 (śr. 0.6)
Bramki stracone
8 (śr. 1.6)
Instituto Cordoba

Instituto Cordoba — statystyki

Forma drużyny 27%
Skuteczność ataku 21%
Skuteczność obrony 36%
Bramki strzelone
3 (śr. 0.6)
Bramki stracone
9 (śr. 1.8)