Specjalna oferta bukmacherska
National 2 - Group A

Typy bukmacherskie

Typy bukmacherskie: Avranches - Lorient II

National 2 - Group A · france · 08-11-2025

Informacje o meczu

Etap
10. kolejka
Stadion
Stade Rene Fenouillere
Miasto
Avranches

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →
Lorient II 0:2 Avranches

Match Insight

Avranches - Lorient II — typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Najważniejsze liczby przed meczem: rynek 1X2, przewidywania modelu i szybkie porównanie obu drużyn.

Kursy przedmeczowe

bukmacher lvbet
1
-
X
-
2
-

Predykcje

Avranches
45%
Avranches
45%
Remis
10%
Lorient II
Lorient II

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Avranches
Over/Under bramek
Porada Double chance : Avranches or draw
Zwycięzca czy remis? Tak

Porównanie drużyn

Avranches vs Lorient II
45% Form 55%
45% Att 55%
60% Def 40%
87% Poisson Distribution 13%
100% H2h 0%
86% Goals 14%
64.6% Total 35.4%
Avranches

Avranches — statystyki

Forma drużyny 67%
Skuteczność ataku 83%
Skuteczność obrony 67%
Bramki strzelone
10 (śr. 2.0)
Bramki stracone
4 (śr. 0.8)
Lorient II

Lorient II — statystyki

Forma drużyny 80%
Skuteczność ataku 100%
Skuteczność obrony 50%
Bramki strzelone
12 (śr. 2.4)
Bramki stracone
6 (śr. 1.2)