Specjalna oferta bukmacherska
1 Lyga

Typy bukmacherskie

Typy bukmacherskie: Babrungas - Panevėžys II

1 Lyga · lithuania · 22-06-2025

Informacje o meczu

Etap
14. kolejka
Stadion
Plungės dirbtinės dangos stadionas
Miasto
Plungė

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →
Panevėžys II 0:3 Babrungas

Match Insight

Babrungas - Panevėžys II — typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Najważniejsze liczby przed meczem: rynek 1X2, przewidywania modelu i szybkie porównanie obu drużyn.

Kursy przedmeczowe

bukmacher lvbet
1
-
X
-
2
-

Predykcje

Babrungas
50%
Babrungas
50%
Remis
0%
Panevėžys II
Panevėžys II

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Babrungas
Over/Under +1.5 bramek
Porada Combo Winner : Babrungas and +1.5 goals
Zwycięzca czy remis? Nie

Porównanie drużyn

Babrungas vs Panevėžys II
70% Form 30%
87% Att 13%
63% Def 37%
77% Poisson Distribution 23%
71% H2h 29%
67% Goals 33%
72.5% Total 27.5%
Babrungas

Babrungas — statystyki

Forma drużyny 47%
Skuteczność ataku 81%
Skuteczność obrony 38%
Bramki strzelone
13 (śr. 2.6)
Bramki stracone
10 (śr. 2.0)
Panevėžys II

Panevėžys II — statystyki

Forma drużyny 20%
Skuteczność ataku 13%
Skuteczność obrony 0%
Bramki strzelone
2 (śr. 0.4)
Bramki stracone
17 (śr. 3.4)