Specjalna oferta bukmacherska
Tercera División RFEF - Group 13

Typy bukmacherskie

Typy bukmacherskie: Balsicas Atlético - Muleño

Tercera División RFEF - Group 13 · spain · 19-03-2025

Informacje o meczu

Etap
13. kolejka
Stadion
Campo de futbol Club Deportivo Mediterráneo
Miasto
Cartagena

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →
Muleño 2:2 Balsicas Atlético

Match Insight

Balsicas Atlético - Muleño — typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Najważniejsze liczby przed meczem: rynek 1X2, przewidywania modelu i szybkie porównanie obu drużyn.

Kursy przedmeczowe

bukmacher lvbet
1
-
X
-
2
-

Predykcje

Balsicas Atlético
45%
Balsicas Atlético
45%
Remis
10%
Muleño
Muleño

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Balsicas Atlético
Over/Under bramek
Porada Double chance : Balsicas Atlético or draw
Zwycięzca czy remis? Tak

Porównanie drużyn

Balsicas Atlético vs Muleño
77% Form 23%
80% Att 20%
88% Def 13%
60% Poisson Distribution 40%
50% H2h 50%
50% Goals 50%
67.5% Total 32.7%
Balsicas Atlético

Balsicas Atlético — statystyki

Forma drużyny 67%
Skuteczność ataku 62%
Skuteczność obrony 85%
Bramki strzelone
8 (śr. 1.6)
Bramki stracone
2 (śr. 0.4)
Muleño

Muleño — statystyki

Forma drużyny 20%
Skuteczność ataku 15%
Skuteczność obrony 0%
Bramki strzelone
2 (śr. 0.4)
Bramki stracone
14 (śr. 2.8)