Specjalna oferta bukmacherska
League Two

Typy bukmacherskie

Typy bukmacherskie: Barrow - Notts County

League Two · england · 16-08-2025

Informacje o meczu

Etap
3. kolejka
Sędzia
Paul Marsden
Stadion
SO Legal Stadium
Miasto
Barrow-in-Furness, Cumbria

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →
Notts County 1:2 Barrow

Match Insight

Barrow - Notts County — typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Najważniejsze liczby przed meczem: rynek 1X2, przewidywania modelu i szybkie porównanie obu drużyn.

Kursy przedmeczowe

bukmacher lvbet
1
-
X
-
2
-

Predykcje

Barrow
10%
Barrow
45%
Remis
45%
Notts County
Notts County

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Notts County
Over/Under -3.5 bramek
Porada Combo Winner : Notts County and -3.5 goals
Zwycięzca czy remis? Nie

Porównanie drużyn

Barrow vs Notts County
0% Form 100%
0% Att 100%
50% Def 50%
0% Poisson Distribution 100%
50% H2h 50%
45% Goals 55%
48.3% Total 51.7%
Barrow

Barrow — statystyki

Forma drużyny 0%
Skuteczność ataku 0%
Skuteczność obrony 82%
Bramki strzelone
0 (śr. 0.0)
Bramki stracone
3 (śr. 1.5)
Notts County

Notts County — statystyki

Forma drużyny 17%
Skuteczność ataku 12%
Skuteczność obrony 82%
Bramki strzelone
2 (śr. 1.0)
Bramki stracone
3 (śr. 1.5)