Specjalna oferta bukmacherska
Bundesliga

Typy bukmacherskie

Typy bukmacherskie: Borussia Dortmund - Borussia M'gladbach

Bundesliga · germany · 19-12-2025

Match Insight

Borussia Dortmund - Borussia M'gladbach — typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Najważniejsze liczby przed meczem: rynek 1X2, przewidywania modelu i szybkie porównanie obu drużyn.

Kursy przedmeczowe

bukmacher lvbet
1
1.5
X
4.6
2
6.0

Predykcje

Borussia Dortmund
45%
Borussia Dortmund
45%
Remis
10%
Borussia M'gladbach
Borussia M'gladbach

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Borussia Dortmund
Over/Under bramek
Porada Double chance : Borussia Dortmund or draw
Zwycięzca czy remis? Tak

Porównanie drużyn

Borussia Dortmund vs Borussia M'gladbach
47% Form 53%
53% Att 47%
40% Def 60%
53% Poisson Distribution 47%
93% H2h 7%
65% Goals 35%
58.5% Total 41.5%
Borussia Dortmund

Borussia Dortmund — statystyki

Forma drużyny 60%
Skuteczność ataku 60%
Skuteczność obrony 60%
Bramki strzelone
9 (śr. 1.8)
Bramki stracone
6 (śr. 1.2)
Borussia M'gladbach

Borussia M'gladbach — statystyki

Forma drużyny 67%
Skuteczność ataku 53%
Skuteczność obrony 73%
Bramki strzelone
8 (śr. 1.6)
Bramki stracone
4 (śr. 0.8)