Specjalna oferta bukmacherska
First Division

Typy bukmacherskie

Typy bukmacherskie: Bray Wanderers - Kerry

First Division · ireland · 25-04-2025

Match Insight

Bray Wanderers - Kerry — typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Najważniejsze liczby przed meczem: rynek 1X2, przewidywania modelu i szybkie porównanie obu drużyn.

Kursy przedmeczowe

bukmacher lvbet
1
-
X
-
2
-

Predykcje

Bray Wanderers
50%
Bray Wanderers
50%
Remis
0%
Kerry
Kerry

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Bray Wanderers
Over/Under bramek
Porada Double chance : Bray Wanderers or draw
Zwycięzca czy remis? Tak

Porównanie drużyn

Bray Wanderers vs Kerry
83% Form 17%
67% Att 33%
91% Def 9%
75% Poisson Distribution 25%
93% H2h 7%
69% Goals 31%
79.7% Total 20.3%
Bray Wanderers

Bray Wanderers — statystyki

Forma drużyny 100%
Skuteczność ataku 100%
Skuteczność obrony 90%
Bramki strzelone
10 (śr. 2.0)
Bramki stracone
1 (śr. 0.2)
Kerry

Kerry — statystyki

Forma drużyny 20%
Skuteczność ataku 50%
Skuteczność obrony 0%
Bramki strzelone
5 (śr. 1.0)
Bramki stracone
10 (śr. 2.0)