Na dziś
Brak aktywnych spotkań do pokazania.
National 3 - Group A

Typy bukmacherskie

Typy bukmacherskie: Castanet - Toulouse II

National 3 - Group A · France · 19.04.2025

Match information

Etap
23. kolejka
Stadion
Complexe Sportif de Lautard
Miasto
Castanet-Tolosan

Match Insight

Castanet - Toulouse II — typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Najważniejsze liczby przed meczem: rynek 1X2, przewidywania modelu i szybkie porównanie obu drużyn.

Kursy przedmeczowe

bukmacher lvbet
1
-
X
-
2
-

Predykcje

Castanet
10%
Castanet
45%
Remis
45%
Toulouse II
Toulouse II

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Toulouse II
Over/Under bramek
Porada Double chance : draw or Toulouse II
Zwycięzca czy remis? Tak

Porównanie drużyn

Castanet vs Toulouse II
45% Forma 55%
50% Atak 50%
38% Obrona 62%
73% Rozkład Poissona 27%
29% Bezpośrednie starcia 71%
44% Bramki 56%
46.5% Łącznie 53.5%
Castanet

Castanet — statystyki

Forma drużyny 33%
Skuteczność ataku 38%
Skuteczność obrony 50%
Bramki strzelone
6 (śr. 1.2)
Bramki stracone
8 (śr. 1.6)
Toulouse II

Toulouse II — statystyki

Forma drużyny 40%
Skuteczność ataku 38%
Skuteczność obrony 69%
Bramki strzelone
6 (śr. 1.2)
Bramki stracone
5 (śr. 1.0)