Specjalna oferta bukmacherska
Tercera División RFEF - Group 2

Typy bukmacherskie

Typy bukmacherskie: Ceares - Avilés Stadium

Tercera División RFEF - Group 2 · spain · 16-03-2025

Informacje o meczu

Etap
2. kolejka
Stadion
Estadio La Cruz
Miasto
Gijón

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →
Avilés Stadium 3:2 Ceares

Match Insight

Ceares - Avilés Stadium — typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Najważniejsze liczby przed meczem: rynek 1X2, przewidywania modelu i szybkie porównanie obu drużyn.

Kursy przedmeczowe

bukmacher lvbet
1
-
X
-
2
-

Predykcje

Ceares
45%
Ceares
45%
Remis
10%
Avilés Stadium
Avilés Stadium

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Ceares
Over/Under bramek
Porada Double chance : Ceares or draw
Zwycięzca czy remis? Tak

Porównanie drużyn

Ceares vs Avilés Stadium
38% Form 63%
43% Att 57%
53% Def 47%
66% Poisson Distribution 34%
62% H2h 38%
54% Goals 46%
52.7% Total 47.5%
Ceares

Ceares — statystyki

Forma drużyny 20%
Skuteczność ataku 21%
Skuteczność obrony 50%
Bramki strzelone
3 (śr. 0.6)
Bramki stracone
7 (śr. 1.4)
Avilés Stadium

Avilés Stadium — statystyki

Forma drużyny 33%
Skuteczność ataku 29%
Skuteczność obrony 43%
Bramki strzelone
4 (śr. 0.8)
Bramki stracone
8 (śr. 1.6)