Specjalna oferta bukmacherska
First Division

Typy bukmacherskie

Typy bukmacherskie: Cobh Ramblers - Treaty United

First Division · ireland · 30-05-2025

Match Insight

Cobh Ramblers - Treaty United — typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Najważniejsze liczby przed meczem: rynek 1X2, przewidywania modelu i szybkie porównanie obu drużyn.

Kursy przedmeczowe

bukmacher lvbet
1
-
X
-
2
-

Predykcje

Cobh Ramblers
10%
Cobh Ramblers
45%
Remis
45%
Treaty United
Treaty United

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Treaty United
Over/Under bramek
Porada Double chance : draw or Treaty United
Zwycięzca czy remis? Tak

Porównanie drużyn

Cobh Ramblers vs Treaty United
50% Form 50%
48% Att 52%
25% Def 75%
60% Poisson Distribution 40%
50% H2h 50%
40% Goals 60%
45.5% Total 54.5%
Cobh Ramblers

Cobh Ramblers — statystyki

Forma drużyny 80%
Skuteczność ataku 58%
Skuteczność obrony 68%
Bramki strzelone
11 (śr. 2.2)
Bramki stracone
6 (śr. 1.2)
Treaty United

Treaty United — statystyki

Forma drużyny 80%
Skuteczność ataku 63%
Skuteczność obrony 89%
Bramki strzelone
12 (śr. 2.4)
Bramki stracone
2 (śr. 0.4)