Specjalna oferta bukmacherska
USL Championship

Typy bukmacherskie

Typy bukmacherskie: Colorado Springs - Orange County SC

USL Championship · usa · 17-08-2025

Match Insight

Colorado Springs - Orange County SC — typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Najważniejsze liczby przed meczem: rynek 1X2, przewidywania modelu i szybkie porównanie obu drużyn.

Kursy przedmeczowe

bukmacher lvbet
1
-
X
-
2
-

Predykcje

Colorado Springs
45%
Colorado Springs
45%
Remis
10%
Orange County SC
Orange County SC

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Colorado Springs
Over/Under bramek
Porada Double chance : Colorado Springs or draw
Zwycięzca czy remis? Tak

Porównanie drużyn

Colorado Springs vs Orange County SC
53% Form 47%
41% Att 59%
44% Def 56%
63% Poisson Distribution 37%
60% H2h 40%
50% Goals 50%
51.8% Total 48.2%
Colorado Springs

Colorado Springs — statystyki

Forma drużyny 60%
Skuteczność ataku 47%
Skuteczność obrony 67%
Bramki strzelone
7 (śr. 1.4)
Bramki stracone
5 (śr. 1.0)
Orange County SC

Orange County SC — statystyki

Forma drużyny 53%
Skuteczność ataku 67%
Skuteczność obrony 73%
Bramki strzelone
10 (śr. 2.0)
Bramki stracone
4 (śr. 0.8)