Specjalna oferta bukmacherska
Major League Soccer

Typy bukmacherskie

Typy bukmacherskie: Columbus Crew - Inter Miami

Major League Soccer · usa · 19-04-2025

Match Insight

Columbus Crew - Inter Miami — typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Najważniejsze liczby przed meczem: rynek 1X2, przewidywania modelu i szybkie porównanie obu drużyn.

Kursy przedmeczowe

bukmacher lvbet
1
-
X
-
2
-

Predykcje

Columbus Crew
10%
Columbus Crew
45%
Remis
45%
Inter Miami
Inter Miami

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Inter Miami
Over/Under bramek
Porada Double chance : draw or Inter Miami
Zwycięzca czy remis? Tak

Porównanie drużyn

Columbus Crew vs Inter Miami
50% Form 50%
54% Att 46%
43% Def 57%
34% Poisson Distribution 66%
29% H2h 71%
45% Goals 55%
42.5% Total 57.5%
Columbus Crew

Columbus Crew — statystyki

Forma drużyny 73%
Skuteczność ataku 50%
Skuteczność obrony 71%
Bramki strzelone
7 (śr. 1.4)
Bramki stracone
4 (śr. 0.8)
Inter Miami

Inter Miami — statystyki

Forma drużyny 73%
Skuteczność ataku 43%
Skuteczność obrony 79%
Bramki strzelone
6 (śr. 1.2)
Bramki stracone
3 (śr. 0.6)