Specjalna oferta bukmacherska
Ligue 2

Typy bukmacherskie

Typy bukmacherskie: CRB Adrar - WA Tlemcen

Ligue 2 · algeria · 18-11-2025

Informacje o meczu

Etap
10. kolejka

Ostatnie mecze i forma

Match Insight

CRB Adrar - WA Tlemcen — typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Najważniejsze liczby przed meczem: rynek 1X2, przewidywania modelu i szybkie porównanie obu drużyn.

Kursy przedmeczowe

bukmacher lvbet
1
-
X
-
2
-

Predykcje

CRB Adrar
45%
CRB Adrar
45%
Remis
10%
WA Tlemcen
WA Tlemcen

Prognoza

Przewidywany zwycięzca CRB Adrar
Over/Under -3.5 bramek
Porada Combo Double chance : CRB Adrar or draw and -3.5 goals
Zwycięzca czy remis? Tak

Porównanie drużyn

CRB Adrar vs WA Tlemcen
64% Form 36%
67% Att 33%
45% Def 55%
64% Poisson Distribution 36%
0% H2h 0%
0% Goals 0%
60.0% Total 40.0%
CRB Adrar

CRB Adrar — statystyki

Forma drużyny 60%
Skuteczność ataku 60%
Skuteczność obrony 40%
Bramki strzelone
6 (śr. 1.2)
Bramki stracone
6 (śr. 1.2)
WA Tlemcen

WA Tlemcen — statystyki

Forma drużyny 33%
Skuteczność ataku 30%
Skuteczność obrony 50%
Bramki strzelone
3 (śr. 0.6)
Bramki stracone
5 (śr. 1.0)