Specjalna oferta bukmacherska
Tercera División RFEF - Group 8

Typy bukmacherskie

Typy bukmacherskie: Cultural Leonesa II - Becerril Campos

Tercera División RFEF - Group 8 · spain · 05-10-2025

Match Insight

Cultural Leonesa II - Becerril Campos — typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Najważniejsze liczby przed meczem: rynek 1X2, przewidywania modelu i szybkie porównanie obu drużyn.

Kursy przedmeczowe

bukmacher lvbet
1
-
X
-
2
-

Predykcje

Cultural Leonesa II
45%
Cultural Leonesa II
45%
Remis
10%
Becerril Campos
Becerril Campos

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Cultural Leonesa II
Over/Under bramek
Porada Double chance : Cultural Leonesa II or draw
Zwycięzca czy remis? Tak

Porównanie drużyn

Cultural Leonesa II vs Becerril Campos
43% Form 57%
25% Att 75%
62% Def 38%
43% Poisson Distribution 57%
60% H2h 40%
56% Goals 44%
48.2% Total 51.8%
Cultural Leonesa II

Cultural Leonesa II — statystyki

Forma drużyny 25%
Skuteczność ataku 29%
Skuteczność obrony 29%
Bramki strzelone
2 (śr. 0.5)
Bramki stracone
5 (śr. 1.3)
Becerril Campos

Becerril Campos — statystyki

Forma drużyny 33%
Skuteczność ataku 86%
Skuteczność obrony 0%
Bramki strzelone
6 (śr. 1.5)
Bramki stracone
8 (śr. 2.0)