Specjalna oferta bukmacherska
Eerste Divisie

Typy bukmacherskie

Typy bukmacherskie: De Graafschap - Excelsior

Eerste Divisie · netherlands · 07-03-2025

Match Insight

De Graafschap - Excelsior — typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Najważniejsze liczby przed meczem: rynek 1X2, przewidywania modelu i szybkie porównanie obu drużyn.

Kursy przedmeczowe

bukmacher lvbet
1
-
X
-
2
-

Predykcje

De Graafschap
45%
De Graafschap
45%
Remis
10%
Excelsior
Excelsior

Prognoza

Przewidywany zwycięzca De Graafschap
Over/Under bramek
Porada Double chance : De Graafschap or draw
Zwycięzca czy remis? Tak

Porównanie drużyn

De Graafschap vs Excelsior
64% Form 36%
53% Att 47%
60% Def 40%
58% Poisson Distribution 42%
62% H2h 38%
54% Goals 46%
58.5% Total 41.5%
De Graafschap

De Graafschap — statystyki

Forma drużyny 60%
Skuteczność ataku 75%
Skuteczność obrony 50%
Bramki strzelone
9 (śr. 1.8)
Bramki stracone
6 (śr. 1.2)
Excelsior

Excelsior — statystyki

Forma drużyny 33%
Skuteczność ataku 67%
Skuteczność obrony 25%
Bramki strzelone
8 (śr. 1.6)
Bramki stracone
9 (śr. 1.8)