Specjalna oferta bukmacherska
Primera A

Typy bukmacherskie

Typy bukmacherskie: Deportivo Pasto - Santa Fe

Primera A · colombia · 21-09-2025

Match Insight

Deportivo Pasto - Santa Fe — typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Najważniejsze liczby przed meczem: rynek 1X2, przewidywania modelu i szybkie porównanie obu drużyn.

Kursy przedmeczowe

bukmacher lvbet
1
-
X
-
2
-

Predykcje

Deportivo Pasto
10%
Deportivo Pasto
45%
Remis
45%
Santa Fe
Santa Fe

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Santa Fe
Over/Under bramek
Porada Double chance : draw or Santa Fe
Zwycięzca czy remis? Tak

Porównanie drużyn

Deportivo Pasto vs Santa Fe
36% Form 64%
50% Att 50%
44% Def 56%
52% Poisson Distribution 48%
50% H2h 50%
50% Goals 50%
47.0% Total 53.0%
Deportivo Pasto

Deportivo Pasto — statystyki

Forma drużyny 27%
Skuteczność ataku 67%
Skuteczność obrony 17%
Bramki strzelone
4 (śr. 0.8)
Bramki stracone
5 (śr. 1.0)
Santa Fe

Santa Fe — statystyki

Forma drużyny 47%
Skuteczność ataku 67%
Skuteczność obrony 33%
Bramki strzelone
4 (śr. 0.8)
Bramki stracone
4 (śr. 0.8)