Specjalna oferta bukmacherska
League Cup

Typy bukmacherskie

Typy bukmacherskie: Dumbarton - Stirling Albion

League Cup · scotland · 15-07-2025

Match Insight

Dumbarton - Stirling Albion — typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Najważniejsze liczby przed meczem: rynek 1X2, przewidywania modelu i szybkie porównanie obu drużyn.

Kursy przedmeczowe

bukmacher lvbet
1
-
X
-
2
-

Predykcje

Dumbarton
10%
Dumbarton
45%
Remis
45%
Stirling Albion
Stirling Albion

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Stirling Albion
Over/Under -3.5 bramek
Porada Combo Double chance : draw or Stirling Albion and -3.5 goals
Zwycięzca czy remis? Tak

Porównanie drużyn

Dumbarton vs Stirling Albion
0% Form 0%
0% Att 0%
100% Def 0%
0% Poisson Distribution 0%
50% H2h 50%
31% Goals 69%
40.5% Total 59.5%
Dumbarton

Dumbarton — statystyki

Forma drużyny 0%
Skuteczność ataku 0%
Skuteczność obrony 0%
Bramki strzelone
0 (śr. 0.0)
Bramki stracone
0 (śr. 0.0)
Stirling Albion

Stirling Albion — statystyki

Forma drużyny 0%
Skuteczność ataku 0%
Skuteczność obrony 85%
Bramki strzelone
0 (śr. 0.0)
Bramki stracone
2 (śr. 2.0)