Specjalna oferta bukmacherska
UEFA Europa Conference League

Typy bukmacherskie

Typy bukmacherskie: Egnatia Rrogozhinë - Olimpija Ljubljana

UEFA Europa Conference League · world · 14-08-2025

Informacje o meczu

Etap
3. kolejka
Sędzia
Urs Schnyder, Switzerland
Stadion
Arena Egnatia
Miasto
Rrogozhinë

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →
Olimpija Ljubljana 0:0 Egnatia Rrogozhinë

Match Insight

Egnatia Rrogozhinë - Olimpija Ljubljana — typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Najważniejsze liczby przed meczem: rynek 1X2, przewidywania modelu i szybkie porównanie obu drużyn.

Kursy przedmeczowe

bukmacher lvbet
1
-
X
-
2
-

Predykcje

Egnatia Rrogozhinë
45%
Egnatia Rrogozhinë
45%
Remis
10%
Olimpija Ljubljana
Olimpija Ljubljana

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Egnatia Rrogozhinë
Over/Under -3.5 bramek
Porada Combo Double chance : Egnatia Rrogozhinë or draw and -3.5 goals
Zwycięzca czy remis? Tak

Porównanie drużyn

Egnatia Rrogozhinë vs Olimpija Ljubljana
58% Form 42%
38% Att 63%
100% Def 0%
100% Poisson Distribution 0%
50% H2h 50%
0% Goals 0%
48.7% Total 51.7%
Egnatia Rrogozhinë

Egnatia Rrogozhinë — statystyki

Forma drużyny 78%
Skuteczność ataku 23%
Skuteczność obrony 100%
Bramki strzelone
3 (śr. 1.0)
Bramki stracone
0 (śr. 0.0)
Olimpija Ljubljana

Olimpija Ljubljana — statystyki

Forma drużyny 56%
Skuteczność ataku 38%
Skuteczność obrony 77%
Bramki strzelone
5 (śr. 1.7)
Bramki stracone
3 (śr. 1.0)