Specjalna oferta bukmacherska
Cup

Typy bukmacherskie

Typy bukmacherskie: EGS Gafsa - AS Soliman

Cup · tunisia · 27-04-2025

Informacje o meczu

Etap
16. kolejka
Stadion
Stade du 7 Novembre
Miasto
Gafsa

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →
EGS Gafsa 4:0 AS Soliman

Match Insight

EGS Gafsa - AS Soliman — typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Najważniejsze liczby przed meczem: rynek 1X2, przewidywania modelu i szybkie porównanie obu drużyn.

Kursy przedmeczowe

bukmacher lvbet
1
-
X
-
2
-

Predykcje

EGS Gafsa
45%
EGS Gafsa
45%
Remis
10%
AS Soliman
AS Soliman

Prognoza

Przewidywany zwycięzca EGS Gafsa
Over/Under bramek
Porada Double chance : EGS Gafsa or draw
Zwycięzca czy remis? Tak

Porównanie drużyn

EGS Gafsa vs AS Soliman
50% Form 50%
50% Att 50%
50% Def 50%
51% Poisson Distribution 49%
71% H2h 29%
73% Goals 27%
57.5% Total 42.5%
EGS Gafsa

EGS Gafsa — statystyki

Forma drużyny 100%
Skuteczność ataku 9%
Skuteczność obrony 96%
Bramki strzelone
2 (śr. 2.0)
Bramki stracone
1 (śr. 1.0)
AS Soliman

AS Soliman — statystyki

Forma drużyny 100%
Skuteczność ataku 9%
Skuteczność obrony 96%
Bramki strzelone
2 (śr. 2.0)
Bramki stracone
1 (śr. 1.0)