Specjalna oferta bukmacherska
Ligue 1

Typy bukmacherskie

Typy bukmacherskie: ES Zarzis - US Monastirienne

Ligue 1 · tunisia · 13-03-2025

Informacje o meczu

Etap
25. kolejka
Stadion
Complexe Sportif Abdessalem Kazouz
Miasto
Zarzis

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →
US Monastirienne 0:0 ES Zarzis

Match Insight

ES Zarzis - US Monastirienne — typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Najważniejsze liczby przed meczem: rynek 1X2, przewidywania modelu i szybkie porównanie obu drużyn.

Kursy przedmeczowe

bukmacher lvbet
1
-
X
-
2
-

Predykcje

ES Zarzis
10%
ES Zarzis
45%
Remis
45%
US Monastirienne
US Monastirienne

Prognoza

Przewidywany zwycięzca US Monastirienne
Over/Under -3.5 bramek
Porada Combo Double chance : draw or US Monastirienne and -3.5 goals
Zwycięzca czy remis? Tak

Porównanie drużyn

ES Zarzis vs US Monastirienne
41% Form 59%
38% Att 63%
0% Def 100%
44% Poisson Distribution 56%
38% H2h 62%
33% Goals 67%
38.8% Total 61.4%
ES Zarzis

ES Zarzis — statystyki

Forma drużyny 60%
Skuteczność ataku 75%
Skuteczność obrony 0%
Bramki strzelone
6 (śr. 1.2)
Bramki stracone
8 (śr. 1.6)
US Monastirienne

US Monastirienne — statystyki

Forma drużyny 87%
Skuteczność ataku 100%
Skuteczność obrony 100%
Bramki strzelone
10 (śr. 2.0)
Bramki stracone
0 (śr. 0.0)