Specjalna oferta bukmacherska
Youth Championship

Typy bukmacherskie

Typy bukmacherskie: Fakel U19 - Rostov U19

Youth Championship · russia · 11-07-2025

Match Insight

Fakel U19 - Rostov U19 — typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Najważniejsze liczby przed meczem: rynek 1X2, przewidywania modelu i szybkie porównanie obu drużyn.

Kursy przedmeczowe

bukmacher lvbet
1
-
X
-
2
-

Predykcje

Fakel U19
10%
Fakel U19
45%
Remis
45%
Rostov U19
Rostov U19

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Rostov U19
Over/Under bramek
Porada Double chance : draw or Rostov U19
Zwycięzca czy remis? Tak

Porównanie drużyn

Fakel U19 vs Rostov U19
54% Form 46%
38% Att 63%
47% Def 53%
50% Poisson Distribution 50%
20% H2h 80%
27% Goals 73%
39.3% Total 60.8%
Fakel U19

Fakel U19 — statystyki

Forma drużyny 47%
Skuteczność ataku 43%
Skuteczność obrony 0%
Bramki strzelone
3 (śr. 0.6)
Bramki stracone
8 (śr. 1.6)
Rostov U19

Rostov U19 — statystyki

Forma drużyny 40%
Skuteczność ataku 71%
Skuteczność obrony 0%
Bramki strzelone
5 (śr. 1.0)
Bramki stracone
7 (śr. 1.4)