Specjalna oferta bukmacherska
Super League

Typy bukmacherskie

Typy bukmacherskie: FC Basel 1893 - FC ST. Gallen

Super League · switzerland · 30-11-2025

Match Insight

FC Basel 1893 - FC ST. Gallen — typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Najważniejsze liczby przed meczem: rynek 1X2, przewidywania modelu i szybkie porównanie obu drużyn.

Kursy przedmeczowe

bukmacher lvbet
1
-
X
-
2
-

Predykcje

FC Basel 1893
10%
FC Basel 1893
45%
Remis
45%
FC ST. Gallen
FC ST. Gallen

Prognoza

Przewidywany zwycięzca FC ST. Gallen
Over/Under bramek
Porada Double chance : draw or FC ST. Gallen
Zwycięzca czy remis? Tak

Porównanie drużyn

FC Basel 1893 vs FC ST. Gallen
36% Form 64%
25% Att 75%
53% Def 47%
57% Poisson Distribution 43%
62% H2h 38%
54% Goals 46%
47.8% Total 52.2%
FC Basel 1893

FC Basel 1893 — statystyki

Forma drużyny 33%
Skuteczność ataku 33%
Skuteczność obrony 42%
Bramki strzelone
4 (śr. 0.8)
Bramki stracone
7 (śr. 1.4)
FC ST. Gallen

FC ST. Gallen — statystyki

Forma drużyny 60%
Skuteczność ataku 100%
Skuteczność obrony 33%
Bramki strzelone
12 (śr. 2.4)
Bramki stracone
8 (śr. 1.6)