Specjalna oferta bukmacherska
UEFA Europa League

Typy bukmacherskie

Typy bukmacherskie: FC Midtjylland - Sturm Graz

UEFA Europa League · world · 24-09-2025

Match Insight

FC Midtjylland - Sturm Graz — typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Najważniejsze liczby przed meczem: rynek 1X2, przewidywania modelu i szybkie porównanie obu drużyn.

Kursy przedmeczowe

bukmacher lvbet
1
1.65
X
4.4
2
4.6

Predykcje

FC Midtjylland
10%
FC Midtjylland
45%
Remis
45%
Sturm Graz
Sturm Graz

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Sturm Graz
Over/Under -3.5 bramek
Porada Combo Double chance : draw or Sturm Graz and -3.5 goals
Zwycięzca czy remis? Tak

Porównanie drużyn

FC Midtjylland vs Sturm Graz
100% Form 0%
100% Att 0%
0% Def 100%
0% Poisson Distribution 0%
33% H2h 67%
50% Goals 50%
41.5% Total 58.5%
FC Midtjylland

FC Midtjylland — statystyki

Forma drużyny 100%
Skuteczność ataku 87%
Skuteczność obrony 87%
Bramki strzelone
13 (śr. 2.6)
Bramki stracone
2 (śr. 0.4)
Sturm Graz

Sturm Graz — statystyki

Forma drużyny 0%
Skuteczność ataku 0%
Skuteczność obrony 0%
Bramki strzelone
0 (śr. 0.0)
Bramki stracone
0 (śr. 0.0)