Specjalna oferta bukmacherska
Super Liga

Typy bukmacherskie

Typy bukmacherskie: FK Crvena Zvezda - Mladost Lucani

Super Liga · serbia · 24-05-2025

Match Insight

FK Crvena Zvezda - Mladost Lucani — typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Najważniejsze liczby przed meczem: rynek 1X2, przewidywania modelu i szybkie porównanie obu drużyn.

Kursy przedmeczowe

bukmacher lvbet
1
-
X
-
2
-

Predykcje

FK Crvena Zvezda
45%
FK Crvena Zvezda
45%
Remis
10%
Mladost Lucani
Mladost Lucani

Prognoza

Przewidywany zwycięzca FK Crvena Zvezda
Over/Under bramek
Porada Winner : FK Crvena Zvezda
Zwycięzca czy remis? Nie

Porównanie drużyn

FK Crvena Zvezda vs Mladost Lucani
62% Form 38%
75% Att 25%
39% Def 61%
82% Poisson Distribution 18%
93% H2h 7%
80% Goals 20%
71.8% Total 28.2%
FK Crvena Zvezda

FK Crvena Zvezda — statystyki

Forma drużyny 53%
Skuteczność ataku 60%
Skuteczność obrony 45%
Bramki strzelone
12 (śr. 2.4)
Bramki stracone
11 (śr. 2.2)
Mladost Lucani

Mladost Lucani — statystyki

Forma drużyny 33%
Skuteczność ataku 20%
Skuteczność obrony 65%
Bramki strzelone
4 (śr. 0.8)
Bramki stracone
7 (śr. 1.4)