Specjalna oferta bukmacherska
Super Liga

Typy bukmacherskie

Typy bukmacherskie: FK Spartak Zdrepceva KRV - Radnicki NIS

Super Liga · serbia · 19-10-2025

Match Insight

FK Spartak Zdrepceva KRV - Radnicki NIS — typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Najważniejsze liczby przed meczem: rynek 1X2, przewidywania modelu i szybkie porównanie obu drużyn.

Kursy przedmeczowe

bukmacher lvbet
1
-
X
-
2
-

Predykcje

FK Spartak Zdrepceva KRV
10%
FK Spartak Zdrepceva KRV
45%
Remis
45%
Radnicki NIS
Radnicki NIS

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Radnicki NIS
Over/Under bramek
Porada Double chance : draw or Radnicki NIS
Zwycięzca czy remis? Tak

Porównanie drużyn

FK Spartak Zdrepceva KRV vs Radnicki NIS
40% Form 60%
38% Att 62%
38% Def 63%
62% Poisson Distribution 38%
50% H2h 50%
53% Goals 47%
46.8% Total 53.3%
FK Spartak Zdrepceva KRV

FK Spartak Zdrepceva KRV — statystyki

Forma drużyny 27%
Skuteczność ataku 50%
Skuteczność obrony 0%
Bramki strzelone
5 (śr. 1.0)
Bramki stracone
10 (śr. 2.0)
Radnicki NIS

Radnicki NIS — statystyki

Forma drużyny 40%
Skuteczność ataku 80%
Skuteczność obrony 40%
Bramki strzelone
8 (śr. 1.6)
Bramki stracone
6 (śr. 1.2)