Specjalna oferta bukmacherska
FA Cup

Typy bukmacherskie

Typy bukmacherskie: Folkestone Invicta - Maidstone Utd

FA Cup · england · 12-09-2025

Informacje o meczu

Etap
2. kolejka
Stadion
Bauvill Stadium
Miasto
Folkestone, Kent

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →
Folkestone Invicta 0:1 Maidstone Utd

Match Insight

Folkestone Invicta - Maidstone Utd — typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Najważniejsze liczby przed meczem: rynek 1X2, przewidywania modelu i szybkie porównanie obu drużyn.

Kursy przedmeczowe

bukmacher lvbet
1
-
X
-
2
-

Predykcje

Folkestone Invicta
10%
Folkestone Invicta
45%
Remis
45%
Maidstone Utd
Maidstone Utd

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Maidstone Utd
Over/Under bramek
Porada Double chance : draw or Maidstone Utd
Zwycięzca czy remis? Tak

Porównanie drużyn

Folkestone Invicta vs Maidstone Utd
100% Form 0%
100% Att 0%
0% Def 0%
0% Poisson Distribution 0%
33% H2h 67%
50% Goals 50%
41.5% Total 58.5%
Folkestone Invicta

Folkestone Invicta — statystyki

Forma drużyny 100%
Skuteczność ataku 18%
Skuteczność obrony 100%
Bramki strzelone
3 (śr. 3.0)
Bramki stracone
0 (śr. 0.0)
Maidstone Utd

Maidstone Utd — statystyki

Forma drużyny 0%
Skuteczność ataku 0%
Skuteczność obrony 0%
Bramki strzelone
0 (śr. 0.0)
Bramki stracone
0 (śr. 0.0)