Specjalna oferta bukmacherska
USL League One Cup

Typy bukmacherskie

Typy bukmacherskie: Forward Madison - Indy Eleven

USL League One Cup · usa · 27-04-2025

Match Insight

Forward Madison - Indy Eleven — typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Najważniejsze liczby przed meczem: rynek 1X2, przewidywania modelu i szybkie porównanie obu drużyn.

Kursy przedmeczowe

bukmacher lvbet
1
-
X
-
2
-

Predykcje

Forward Madison
0%
Forward Madison
50%
Remis
50%
Indy Eleven
Indy Eleven

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Indy Eleven
Over/Under bramek
Porada Double chance : draw or Indy Eleven
Zwycięzca czy remis? Tak

Porównanie drużyn

Forward Madison vs Indy Eleven
0% Form 0%
0% Att 0%
0% Def 0%
0% Poisson Distribution 0%
13% H2h 88%
0% Goals 100%
13.0% Total 88.0%
Forward Madison

Forward Madison — statystyki

Forma drużyny 0%
Skuteczność ataku 0%
Skuteczność obrony 0%
Bramki strzelone
0 (śr. 0.0)
Bramki stracone
0 (śr. 0.0)
Indy Eleven

Indy Eleven — statystyki

Forma drużyny 0%
Skuteczność ataku 0%
Skuteczność obrony 0%
Bramki strzelone
0 (śr. 0.0)
Bramki stracone
0 (śr. 0.0)