Specjalna oferta bukmacherska
Second League

Typy bukmacherskie

Typy bukmacherskie: Fratria - Ludogorets II

Second League · bulgaria · 16-03-2025

Informacje o meczu

Etap
26. kolejka
Stadion
Stadion Albena-1
Miasto
Albena

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →
Ludogorets II : Fratria

Match Insight

Fratria - Ludogorets II — typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Najważniejsze liczby przed meczem: rynek 1X2, przewidywania modelu i szybkie porównanie obu drużyn.

Kursy przedmeczowe

bukmacher lvbet
1
-
X
-
2
-

Predykcje

Fratria
10%
Fratria
45%
Remis
45%
Ludogorets II
Ludogorets II

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Ludogorets II
Over/Under bramek
Porada Double chance : draw or Ludogorets II
Zwycięzca czy remis? Tak

Porównanie drużyn

Fratria vs Ludogorets II
44% Form 56%
50% Att 50%
25% Def 75%
48% Poisson Distribution 52%
0% H2h 100%
0% Goals 100%
41.8% Total 58.3%
Fratria

Fratria — statystyki

Forma drużyny 27%
Skuteczność ataku 40%
Skuteczność obrony 10%
Bramki strzelone
4 (śr. 0.8)
Bramki stracone
9 (śr. 1.8)
Ludogorets II

Ludogorets II — statystyki

Forma drużyny 33%
Skuteczność ataku 40%
Skuteczność obrony 70%
Bramki strzelone
4 (śr. 0.8)
Bramki stracone
3 (śr. 0.6)