Specjalna oferta bukmacherska
Toto Cup Ligat Al

Typy bukmacherskie

Typy bukmacherskie: Hapoel Tel Aviv - Beitar Jerusalem

Toto Cup Ligat Al · israel · 28-10-2025

Match Insight

Hapoel Tel Aviv - Beitar Jerusalem — typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Najważniejsze liczby przed meczem: rynek 1X2, przewidywania modelu i szybkie porównanie obu drużyn.

Kursy przedmeczowe

bukmacher lvbet
1
-
X
-
2
-

Predykcje

Hapoel Tel Aviv
10%
Hapoel Tel Aviv
45%
Remis
45%
Beitar Jerusalem
Beitar Jerusalem

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Beitar Jerusalem
Over/Under bramek
Porada Winner : Beitar Jerusalem
Zwycięzca czy remis? Nie

Porównanie drużyn

Hapoel Tel Aviv vs Beitar Jerusalem
67% Form 33%
56% Att 44%
0% Def 100%
0% Poisson Distribution 0%
40% H2h 60%
44% Goals 56%
51.8% Total 48.3%
Hapoel Tel Aviv

Hapoel Tel Aviv — statystyki

Forma drużyny 80%
Skuteczność ataku 60%
Skuteczność obrony 73%
Bramki strzelone
9 (śr. 1.8)
Bramki stracone
4 (śr. 0.8)
Beitar Jerusalem

Beitar Jerusalem — statystyki

Forma drużyny 100%
Skuteczność ataku 47%
Skuteczność obrony 100%
Bramki strzelone
7 (śr. 3.5)
Bramki stracone
0 (śr. 0.0)