Specjalna oferta bukmacherska
Denmark Series - Promotion Round

Typy bukmacherskie

Typy bukmacherskie: Hedensted - Hobro II

Denmark Series - Promotion Round · denmark · 12-04-2025

Informacje o meczu

Etap
2. kolejka
Stadion
Elsborg Park
Miasto
Hedensted

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →
Hedensted 1:1 Hobro II

Match Insight

Hedensted - Hobro II — typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Najważniejsze liczby przed meczem: rynek 1X2, przewidywania modelu i szybkie porównanie obu drużyn.

Kursy przedmeczowe

bukmacher lvbet
1
-
X
-
2
-

Predykcje

Hedensted
50%
Hedensted
50%
Remis
0%
Hobro II
Hobro II

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Hedensted
Over/Under bramek
Porada Double chance : Hedensted or draw
Zwycięzca czy remis? Tak

Porównanie drużyn

Hedensted vs Hobro II
0% Form 0%
0% Att 0%
0% Def 0%
0% Poisson Distribution 0%
67% H2h 33%
62% Goals 38%
64.5% Total 35.5%
Hedensted

Hedensted — statystyki

Forma drużyny 0%
Skuteczność ataku 0%
Skuteczność obrony 0%
Bramki strzelone
0 (śr. 0.0)
Bramki stracone
0 (śr. 0.0)
Hobro II

Hobro II — statystyki

Forma drużyny 0%
Skuteczność ataku 0%
Skuteczność obrony 0%
Bramki strzelone
0 (śr. 0.0)
Bramki stracone
0 (śr. 0.0)