Specjalna oferta bukmacherska
1 Lyga

Typy bukmacherskie

Typy bukmacherskie: Hegelmann II - Kauno Žalgiris II

1 Lyga · lithuania · 16-08-2025

Match Insight

Hegelmann II - Kauno Žalgiris II — typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Najważniejsze liczby przed meczem: rynek 1X2, przewidywania modelu i szybkie porównanie obu drużyn.

Kursy przedmeczowe

bukmacher lvbet
1
-
X
-
2
-

Predykcje

Hegelmann II
45%
Hegelmann II
45%
Remis
10%
Kauno Žalgiris II
Kauno Žalgiris II

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Hegelmann II
Over/Under bramek
Porada Double chance : Hegelmann II or draw
Zwycięzca czy remis? Tak

Porównanie drużyn

Hegelmann II vs Kauno Žalgiris II
67% Form 33%
47% Att 53%
69% Def 31%
63% Poisson Distribution 37%
33% H2h 67%
29% Goals 71%
51.3% Total 48.7%
Hegelmann II

Hegelmann II — statystyki

Forma drużyny 67%
Skuteczność ataku 57%
Skuteczność obrony 71%
Bramki strzelone
8 (śr. 1.6)
Bramki stracone
4 (śr. 0.8)
Kauno Žalgiris II

Kauno Žalgiris II — statystyki

Forma drużyny 33%
Skuteczność ataku 64%
Skuteczność obrony 36%
Bramki strzelone
9 (śr. 1.8)
Bramki stracone
9 (śr. 1.8)