Na dziś
Brak aktywnych spotkań do pokazania. Brak aktywnych spotkań do pokazania.
Specjalna oferta bukmacherska
Bundesliga

Typy bukmacherskie

Typy bukmacherskie: Holstein Kiel - FC St. Pauli

Bundesliga · germany · 12-04-2025

Informacje o meczu

Etap
29. kolejka
Sędzia
Benjamin Brand, Germany
Stadion
Holstein-Stadion
Miasto
Kiel

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →
FC St. Pauli 3:1 Holstein Kiel

Match Insight

Holstein Kiel - FC St. Pauli — typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Najważniejsze liczby przed meczem: rynek 1X2, przewidywania modelu i szybkie porównanie obu drużyn.

Kursy przedmeczowe

bukmacher lvbet
1
1.38
X
5.1
2
8.75

Predykcje

Holstein Kiel
10%
Holstein Kiel
45%
Remis
45%
FC St. Pauli
FC St. Pauli

Prognoza

Przewidywany zwycięzca FC St. Pauli
Over/Under bramek
Porada Double chance : draw or FC St. Pauli
Zwycięzca czy remis? Tak

Porównanie drużyn

Holstein Kiel vs FC St. Pauli
50% Form 50%
50% Att 50%
44% Def 56%
39% Poisson Distribution 61%
7% H2h 93%
33% Goals 67%
37.2% Total 62.8%
Holstein Kiel

Holstein Kiel — statystyki

Forma drużyny 33%
Skuteczność ataku 45%
Skuteczność obrony 18%
Bramki strzelone
5 (śr. 1.0)
Bramki stracone
9 (śr. 1.8)
FC St. Pauli

FC St. Pauli — statystyki

Forma drużyny 33%
Skuteczność ataku 45%
Skuteczność obrony 36%
Bramki strzelone
5 (śr. 1.0)
Bramki stracone
7 (śr. 1.4)