Specjalna oferta bukmacherska
Czech Liga

Typy bukmacherskie

Typy bukmacherskie: Hradec Králové - Karviná

Czech Liga · czech-republic · 03-05-2025

Match Insight

Hradec Králové - Karviná — typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Najważniejsze liczby przed meczem: rynek 1X2, przewidywania modelu i szybkie porównanie obu drużyn.

Kursy przedmeczowe

bukmacher lvbet
1
-
X
-
2
-

Predykcje

Hradec Králové
45%
Hradec Králové
45%
Remis
10%
Karviná
Karviná

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Hradec Králové
Over/Under bramek
Porada Double chance : Hradec Králové or draw
Zwycięzca czy remis? Tak

Porównanie drużyn

Hradec Králové vs Karviná
33% Form 67%
39% Att 61%
63% Def 38%
64% Poisson Distribution 36%
62% H2h 38%
57% Goals 43%
53.0% Total 47.2%
Hradec Králové

Hradec Králové — statystyki

Forma drużyny 40%
Skuteczność ataku 47%
Skuteczność obrony 60%
Bramki strzelone
7 (śr. 1.4)
Bramki stracone
6 (śr. 1.2)
Karviná

Karviná — statystyki

Forma drużyny 80%
Skuteczność ataku 73%
Skuteczność obrony 33%
Bramki strzelone
11 (śr. 2.2)
Bramki stracone
10 (śr. 2.0)