Specjalna oferta bukmacherska
Úrvalsdeild

Typy bukmacherskie

Typy bukmacherskie: IA Akranes - Afturelding

Úrvalsdeild · iceland · 15-09-2025

Informacje o meczu

Etap
22. kolejka
Stadion
ELKEM völlurinn
Miasto
Akranes

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →
Afturelding 4:1 IA Akranes

Match Insight

IA Akranes - Afturelding — typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Najważniejsze liczby przed meczem: rynek 1X2, przewidywania modelu i szybkie porównanie obu drużyn.

Kursy przedmeczowe

bukmacher lvbet
1
-
X
-
2
-

Predykcje

IA Akranes
45%
IA Akranes
45%
Remis
10%
Afturelding
Afturelding

Prognoza

Przewidywany zwycięzca IA Akranes
Over/Under bramek
Porada Double chance : IA Akranes or draw
Zwycięzca czy remis? Tak

Porównanie drużyn

IA Akranes vs Afturelding
67% Form 33%
44% Att 56%
60% Def 40%
54% Poisson Distribution 46%
50% H2h 50%
55% Goals 45%
55.0% Total 45.0%
IA Akranes

IA Akranes — statystyki

Forma drużyny 27%
Skuteczność ataku 39%
Skuteczność obrony 56%
Bramki strzelone
7 (śr. 1.4)
Bramki stracone
8 (śr. 1.6)
Afturelding

Afturelding — statystyki

Forma drużyny 13%
Skuteczność ataku 50%
Skuteczność obrony 33%
Bramki strzelone
9 (śr. 1.8)
Bramki stracone
12 (śr. 2.4)