Specjalna oferta bukmacherska
Veikkausliiga

Typy bukmacherskie

Typy bukmacherskie: IFK Mariehamn - HJK helsinki

Veikkausliiga · finland · 24-05-2025

Match Insight

IFK Mariehamn - HJK helsinki — typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Najważniejsze liczby przed meczem: rynek 1X2, przewidywania modelu i szybkie porównanie obu drużyn.

Kursy przedmeczowe

bukmacher lvbet
1
-
X
-
2
-

Predykcje

IFK Mariehamn
0%
IFK Mariehamn
50%
Remis
50%
HJK helsinki
HJK helsinki

Prognoza

Przewidywany zwycięzca HJK helsinki
Over/Under bramek
Porada Double chance : draw or HJK helsinki
Zwycięzca czy remis? Tak

Porównanie drużyn

IFK Mariehamn vs HJK helsinki
35% Form 65%
32% Att 68%
33% Def 67%
36% Poisson Distribution 64%
0% H2h 100%
31% Goals 69%
33.4% Total 66.6%
IFK Mariehamn

IFK Mariehamn — statystyki

Forma drużyny 47%
Skuteczność ataku 64%
Skuteczność obrony 9%
Bramki strzelone
7 (śr. 1.4)
Bramki stracone
10 (śr. 2.0)
HJK helsinki

HJK helsinki — statystyki

Forma drużyny 87%
Skuteczność ataku 100%
Skuteczność obrony 55%
Bramki strzelone
15 (śr. 3.0)
Bramki stracone
5 (śr. 1.0)