Specjalna oferta bukmacherska
Liga Panameña de Fútbol

Typy bukmacherskie

Typy bukmacherskie: Independiente de La Chorrera - Herrera

Liga Panameña de Fútbol · panama · 03-05-2025

Match Insight

Independiente de La Chorrera - Herrera — typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Najważniejsze liczby przed meczem: rynek 1X2, przewidywania modelu i szybkie porównanie obu drużyn.

Kursy przedmeczowe

bukmacher lvbet
1
-
X
-
2
-

Predykcje

Independiente de La Chorrera
45%
Independiente de La Chorrera
45%
Remis
10%
Herrera
Herrera

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Independiente de La Chorrera
Over/Under bramek
Porada Double chance : Independiente de La Chorrera or draw
Zwycięzca czy remis? Tak

Porównanie drużyn

Independiente de La Chorrera vs Herrera
45% Form 55%
40% Att 60%
58% Def 42%
78% Poisson Distribution 22%
71% H2h 29%
58% Goals 42%
58.3% Total 41.7%
Independiente de La Chorrera

Independiente de La Chorrera — statystyki

Forma drużyny 33%
Skuteczność ataku 33%
Skuteczność obrony 58%
Bramki strzelone
4 (śr. 0.8)
Bramki stracone
5 (śr. 1.0)
Herrera

Herrera — statystyki

Forma drużyny 40%
Skuteczność ataku 50%
Skuteczność obrony 42%
Bramki strzelone
6 (śr. 1.2)
Bramki stracone
7 (śr. 1.4)